ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa

tel.: + 48 22 618 37 37

Outsoucing Kadr i Płac - Usługi Outsourcingowe - Cennik

Outsourcing kadr i płac

od 30 zł za 1 pracownika

Usługi outsourcingowe - korzystanie z usług zewnętrznych firm 

Usługi outsourcingowe mogą bardzo pomóc w prowadzeniu firmy. Rozdzielanie zadań to duża umiejętność, którą musi posiadać każdy menadżer lub właściciel firmy. Nikt nie jest we wszystkim alfą i omegą. Dlatego tak ważne jest, aby umieć korzystać z pomocy. W ten sposób uda się osiągnąć bardzo dobre rezultaty, które będą przyczyniały się do tego, że firma będzie rozwijała się w bardzo dobry sposób, i to pod każdym względem. Dzięki temu, że obecnie dostępne są usługi outsourcingowe, firmy mogą korzystać z pomocy zewnętrznych podmiotów, które będą za nie wykonywały określone zadania. Może to być na przykład księgowość, organizacja szkoleń czy wyjazdów integracyjnych. Tym firma nie musi się sama zajmować. Może skorzystać z pomocy innych podmiotów, a wtedy będzie w stanie skupić się na swoich projektach, zamiast na pobocznych zadaniach.

Outsourcing kadr i płac - zarządzenie firmą z zewnątrz

Dzięki temu, że outsourcing kadr i płac zostanie przeprowadzony we właściwy sposób, każdy pracownik będzie znał swoje zadania i będzie wynagradzany we właściwy sposób. Firma nie będzie miała żadnych problemów z systemem płac i nagradzaniem pracowników. Zewnętrzna firma stworzy specjalne wykresy, dzięki którym uda się nagradzać solidnych pracowników, a karać tych, którzy opuścili zbyt wiele dni lub nie przykładali się w odpowiedni sposób do powierzanych im zadań. Dzięki temu, że korzystanie z usług firm zewnętrznych jest obecnie tak powszechne, nie ma żadnego problemu z tym, aby cieszyć się z prawidłowego funkcjonowania firmy na każdym polu. Osiągnięcie spodziewanych rezultatów w takiej sytuacji jest jak najbardziej możliwe, i to pod każdym względem.

Obsługa bhp

cena uzależniona od zakresu usług oraz wielkości firmy

Doradztwo zdalne

  • pakiet miesięczny Kadry – 250 zł za maksymalnie 10 porad w miesiącu
  • pakiet miesięczny Kadry i Płace – 700 zł za maksymalnie 15 porad w miesiącu
  • pakiet ryczałtowy Kadry – 300 zł za 10 porad do wykorzystania w 6 miesięcy
  • pakiet ryczałtowy Kadry i Płace – 700 zł za 15 porad do wykorzystania w 6 miesięcy

Sprawy ZUS

  • kalkulacja emerytury – od 1 000 zł
  • odwołanie od decyzji ZUS – od 1 000 zł
  • reprezentacja podczas kontroli ZUS (UP,PiP) – cena uzależniona od zakresu usługi
  • wnioski o rozłożenie na raty zaległości składkowych – od 600 zł
  • korekty deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS – od 20 zł za dokument

Podane wyżej ceny są przykładowymi cenami oferowanych przez firmę usług,
mają więc charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz nie zawierają podatku VAT.